CZ / EN

info@companyexperts.cz
+420 775 106 111

 
 

Anonymní podnikání

Patříte mezi lidi, kteří si cení svého soukromí? Nevyhovuje Vám, když každý vidí vlastnickou strukturu Vaší společnosti, její hospodářské výsledky a majetek? Je hned několik možností, jak udržet Váš majetek a investice v anonymitě. V některých zemích lze společnosti vlastnit anonymně, v některých zemích jsou rejstříky neveřejné. Řešením může být i "nominee" jednatel nebo trust chránící vaše soukromí a komfort. Nabídneme optimální řešení pro Váš záměr.

Mám zájem
o anonymní
podnikání

Proč s námi?

Lze vyřídit
na dálku
Podnikejte
ihned
Bankovní účet
zdarma
Žádná
byrokracie

Zavolejte nám
na tel. +420 775 106 111

Nejčastěji se ptáte

Co je to nominee jednatel?

Jedná se o člověka, který se za provizi nechá jmenovat Vašim jednatelem či společníkem, v obchodním rejstříku je vidět jeho jméno, ale společnost můžete fakticky ovládat Vy. Nominee jednatel může být i cizinec.

Jaká rizika má nominee jednatel?

Nominee jednatel a skutečný vlastník mají mezi sebou smlouvu ze ktré jsou odpovědní. Jako každý smluvní vztah i jednatelství představuje určité riziko pro oba zůčastněné. Vše však umíme smluvně ošetřit tak, aby Vaše riziko bylo minimální.

Co je to offshore společnost?

Jde o společnost založenou v zemi (často daňovém ráji), aniž by tam skutečně podnikala. Podniká a obchoduje v jiných zemích, v offshore destinaci má pouze registraci a často daňový domicil.

Je to legální?

Ano, nejedná se nic na hraně zákona - česká s.r.o. sice své jednatele a společníky do rejstříku zapisovat musí, avšak nominee jednateé a společníci jsou legálním instrumentem. Stejnětak zahraniční společnosti vlatněné anonymně se mohou účastnit českého trhu a v tuzemsku podnikat jako firmy domácí.

Jaká jsou rizika prozrazení vlastníků?

Garantujeme naprostou diskrétnost a loajalitu z naší strany.

Může zahraniční společnost podnikat v ČR?

Ano může. Jde to buďto přímo, prostřednictvím dceřiné společnosti nebo prostřednictvím organizační složky. Vše jednoduše a levně zařídíme.

Co když má společnost nějaké skryté dluhy?

Zaručujeme bezdlužnost u všech naších společností smluvně.

Kontaktujte nás

Na telefonu s Vámi vše rád probere Zdeněk Valášek

+420 775 106 111

Nebo nám
Napište zprávu

Anonymní podnikání jednoduše...

Kontaktujte nás Podepíšeme smlouvy Můžete podnikat

Nominee jednatel

Nominee jednatel je člověk, který za úplatu oficiálně vystupuje coby jedntel či mjitel Vaší společnosti. Jeho jméno je vidět ve veřejných rejstřících, nicméně společnost můžete na základě plné moci oládat Vy. Pravomoci a jednání nominee jednatele je omezeno smluvně.

Anonymné zahraniční společnosti

Jiný kraj, jiný mrav praví staré přísloví. Každá země má jiné zákony a zvyklosti, a ve spoustě zemí není zvykem zveřejňovat majitele společností jako je tomu u nás. Využijte této možnosti a vlastněte společnost anonymně. Můžete podnikat v ČR buďto přímo, nebo formou organizační ložky či dceřiné společnosti.

Kontakt

Company Experts s.r.o.
Revoluční 13
Praha 1, 110 00

IČ: 02923815

+420 775 106 111