CZ / EN

info@companyexperts.cz
+420 775 106 111

 
 

Doplňkové služby

Potřebujete uspořádat valnou hromadu, změnit jednatele nebo upravit stanovy? Navyšujete základní kapitál nebo vydáváte další akcie? Plánujete expanzi na zahraniční trhy a potřebujete zahraniční organizční složku? Nechte to na nás.Rádi Vám se správou společností pomůžeme.

Mám zájem
o další služby

Proč s námi?

Lze vyřídit
na dálku
Podnikejte
ihned
Bankovní účet
zdarma
Žádná
byrokracie

Zavolejte nám
na tel. +420 775 106 111

Nejčastěji se ptáte

Co je to nominee jednatel?

Jedná se o člověka, který se za provizi nechá jmenovat Vašim jednatelem či společníkem, v obchodním rejstříku je vidět jeho jméno, ale společnost můžete fakticky ovládat Vy. Nominee jednatel může být i cizinec.

Jaká rizika má nominee jednatel?

Nominee jednatel a skutečný vlastník mají mezi sebou smlouvu ze ktré jsou odpovědní. Jako každý smluvní vztah i jednatelství představuje určité riziko pro oba zůčastněné. Vše však umíme smluvně ošetřit tak, aby Vaše riziko blo minimální.

Co je to offshore společnost?

Jde o společnost založenou v zemi (často daňovém ráji), aniž by tam skutečně podnikala. Podniká a obchoduje v jiných zemích, v offshore destinaci má pouze registraci a často daňový domicil.

Je to legální?

Ano, nejedná se nic na hraně zákona - česká s.r.o. sice své jednatele a společníky do rejstříku zapisovat musí, avšak nominee jednateé a společníci jsou legálním instrumentem. Stejnětak zahraniční společnosti vlatněné anonymně se mohou účastnit českého trhu a v tuzemsku podnikat jako firmy domácí.

Jaká jsou rizika prozrazení vlastníků?

Garantujeme naprostou diskrétnost a loajalitu z naší strany.

Může zahraniční společnost podnikat v ČR?

Ano může. Jde to buďto přímo, prostřednictvím dceřiné společnosti nebo prostřednictvím organizační složky. Vše jednoduše a levně zařídíme.

Co když má společnost nějaké skryté dluhy?

Garantujeme bezdlužnost u všech naších společností smluvně.

Kontaktujte nás

Na telefonu s Vámi vše rád probere Zdeněk Valášek

+420 775 106 111

Nebo nám
Napište zprávu

Vlastní společnost do 48 hodin

Kontaktujte nás Podepíšeme smlouvy Můžete podnikat

Nominee jednatel

Nominee jednatel je člověk, který za úplatu oficiálně vystupuje coby jedntel či majitel Vaší společnosti. Jeho jméno je vidět ve veřejných rejstřících, nicméně společnost můžete na základě plné moci oládat Vy. Pravomoci a jednání nominee jednatele je omezeno smluvně.

Anonymní zahraniční společnosti

Jiný kraj, jiný mrav praví staré přísloví. Každá země má jiné zákony a zvyklosti, a ve spoustě zemí není zvykem zveřejňovat majitele společností jako je tomu u nás. Využijte této možnosti a vlastněte společnost anonymně. Můžete podnikat v ČR buďto přímo, nebo formou organizační složky či dceřiné společnosti.

Kontakt

Company Experts s.r.o.
Revoluční 13
Praha 1, 110 00

IČ: 02923815

+420 775 106 111